,

محدود کننده فاضلاب ۸۰۰ تصفیه آب نیمه صنعتی

محدود کننده فاضلاب ۸۰۰ تصفیه آب نیمه صنعتی

محدود کننده فاضلاب (فلو فاضلاب) در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس وظیفه دارد تا با ایجاد مقاومت در برابر فاضلاب تولید شده از فیلتر ممبران، خروج فاضلاب را کنترل کند تا فرآیند تصفیه آب به درستی تکمیل شود. در واقع این قطعه استوانه ای با محدود کردن جریان خروجی فاضلاب از دستگاه در سلامت و کارایی فیلتر ممبران بسیار تاثیر گذار است.

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس با استفاده تامین فشار آب پشت فیلتر ممبران و سپس کنترل خروجی پساب تولید شده می توانند بازدهی مناسبی داشته باشند و آب تصفیه شده را تولید کنند.

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آب با فشار بالایی در هوزینگ ممبران جمع می شود و اگر خروجی فاضلاب هوزینگ به صورت کامل باز باشد آب با فشار بالا خارج شده و امکان معکوس شده جریان اسمزی وجود ندارد، به همین جهت از محدود کننده فاضلاب استفاده می کنند.

محدود کننده فاضلاب ۸۰۰ نیمه صنعتی از قطعاتی است که تنها برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس کاربرد دارد و در هر دقیقه تنها اجازه خروج ۸۰۰ سی سی پساب را از هوزینگ ممبران می دهد.

البته انتخاب ظرفیت و میزان محدود کننده جریان باید توسط کارشناس و با توجه به ظرفیت فیلتر ممبران، طول عمر ممبران، فشار پمپ و غیره انتخاب شود. زیرا در صورت انتخاب نادرست و با خروج بیش از حد فاضلاب، مقدار و کیفیت آب تصفیه شده توسط دستگاه کاهش پیدا می کند.

محدود کننده ۸۰۰ نیمه صنعتی با توجه به خروجی درج شده بر روی آن تنها برای استفاده در سیستم های نیمه صنعتی کارایی دارد و محل ورود و خروج این قطعه اتصالات فیتینگی یا مهره ای وجود دارد که با استفاده از آنها نصب شیلنگ تصفیه بسیار آسان تر می شود.

محدود کننده فاضلاب 800 تصفیه آب نیمه صنعتی

محدود کننده فاضلاب ۸۰۰ تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456