, ,

فیلترهای الیافی اسلیم

فیلترهای الیافی اسلیم :

این نوع فیلتر ازنوعی است که جذب بالایی دارد یعنی می تواند به خوبی ذرات و ناخالصی های آب را به خود بگیرد.

طریقه ی تشکیل این نوع فیلترها با استفاده از فرآیند پیچش الیاف به دورهسته است که با سرعت بالا و به طور پیوسته تولید می شود این فیلترها به صورت یک تیکه که دارای صدها تونل می باشد که هرچه به طرف هسته حرکت می کند قطر خارجی آن کوچک تر می شود .

هنگامی که آب به سمت مرکز فیلتر حرکت می کند  ناخالصی ها و آلودگی ها کم کم به دام می افتد به صورتی که ذراتی که درشت تر است در قسمت های بیرونی فیلتر و ذرات  ریزتر در قسمت های درونی تر فیلتر جذب می شود . فیلترهای الیافی وظیفه ی حذف شن و ماسه، گل و لای تا ۵ میکرون را دارند.

این حالت فیلتر گنجایش بسیار بیشتری از آلودگی ها را نسبت به حالتی که فیلتر دارای سطح ثابت است دارد این امکان نیز وجود دارد که می توان لایه های فیلتر را بر حسب نیاز به دورهسته اضافه کرد.

اسلیم یعنی باریک و نازک . در نتیجه فیلتر اسلیم بسیار باریک است که بیشتر در مصارف خانگی با ابعاد ۱۰ اینچ مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در نیمه صنعتی با ابعاد ۲۰ ، ۳۰ و ۴۰ اینچ کاربرد دارند.

مشخصات فیلترهای الیافی در دستگاه تصفیه آب:

  • قطر خارجی فیلتر:۴۰mm /115mm

  • طول فیلتر : ۱۲۰ mm/ 1270mm

  • قطر داخلی فیلتر: ۲۸mm/30mm

خصوصیات فیلترهای الیافی اسلیم:

  • دارای جذب بالای آلودگی ها (گل و لای)

  • استفاده از مواد بهداشتی با کیفیت و بدون طعم و بو

  • تنوع کاربردی برای استفاده در مصارف خانگی

  • استفاده مناسب در دماها و شرایط مختلف

از فیلترهای الیافی اسلیم باسایزهای مختلف می توان باتوجه به نیاز در سیستم های تصفیه آب ، آب آشامیدنی در مصارف خانگی ، فرآیندهای شیمیایی مختلف ، دارویی ، الکترونیک و غیره استفاده کرد .

برای ساختن فیلترهای الیافی اسلیم ازموادی مثل پلی پروپیلن ، پلی استر و کتان استفاده می شود که باز هم نوع جنس این فیلترها باتوجه به نیاز متغییر است .

برای نصب این فیلترها باید ازهوزینگ های شفاف استفاده کرد زیرا باید هر سه ماه یک بار تعویض شوند پس بهتراست میزان جذب آلودگی این فیلترها دیده شود.

فیلترهای الیافی اسلیم

فیلترهای الیافی اسلیم

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456