,

معرفی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

معرفی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

معرفی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

 آب مایع حیات است اما اگر بدون آلودگی باشد. آبی که استفاده می کنیم باید پاک و مقطر باشد تا به سلامتی آسیب نرساند. برای تهیه آبی سالم نیاز به دستگاه تصفیه آب داریم که می توان با توجه به حجم آب مصرفی و توان تولید انواع آن را تهیه کرد.

 دستگاه تصفیه آب در سه نوع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تولید می شود که در این مطلب به معرفی دستگاه نیمه صنعتی می پردازیم .تهیه آب تصفیه شده فقط جهت مصارف خانگی نیست و باید در تولید محصولات نیز از آب تصفیه شده استفاده کرد تا محصول تولیدی با کیفیت ارائه شود مانند صنایع داروسازی و غذایی.

از نظر کارایی دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی عملکرد شبیه به دستگاه تصفیه آب خانگی دارند و تنها تفاوت آن ها در ابعادشان است که نسبت به خانگی بزرگتر هستند زیرا حجم زیادی از آب را تصفیه می کنند و در مصارف زیاد آب استفاده می شوند.

مانند مجتمع های مسکونی، ادارات، مدرسه، رستوران ها و هر جایی که به تولید آب زیاد احتیاج دارند تهیه می شوند. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۵ مرحله ای است, کارکرد و کارایی فیلتر های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به روش اسمز معکوس به شرح زیر می باشد.

مرحله اول فیلتر الیافی است که به حذف ذرات معلق بزرگتر از ۵ میکرون می پردازد. مرحله دوم فیلتر کربن اکتیو است که توانایی حذف کلر و مواد شیمیایی را دارد و طعم و بوی بد آب را حذف می کند.

 مرحله سوم کربن بلاک است که کار آن تکمیل عملکرد مرحله قبل است و کلر موجود در آب را حذف می کند. مرحله چهارم فیلتر Ro ممبران است که مهمترین فیلتر دستگاه محسوب می شود و به حذف ذرات تا ظرفیت ۰/۰۰۰۱ میکرون می پردازد. مرحله ۵ دستگاه نیمه صنعتی فیلتر پست کربن است که به حذف طعم، بو، مزه بد آب می پردازد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی توانایی تصفیه آب تا ۱۵۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت را دارد. با استفاده از این دستگاه آبی پاک تهیه می شود که از بیماری های مختلف نظیر سنگ کلیه، بیماری های گوارشی، عفونی، پوستی، پیشگیری می کند. پس تهیه دستگاه تصفیه آب ضروری است و در سلامت ما بسیار تاثیر گذار است.

معرفی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

معرفی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456