,

سوئیچ فشار بالا و فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی نیمه صنعتی چگونه کار می کند؟

سوئیچ فشار بالا و فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی نیمه صنعتی چگونه کار می کند؟

سوئیچ های قطع کن فشار بالا و فشار پایین نوعی سوئیچ هستند که از آن در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس برای تشخیص فشار بالای آب استفاده می کنند. عملکرد این سوئیچ ها به صورت سیگنالی است. به گونه ای که این سوئیچ در مسیر جریان آب قرار گرفته و در هر لحظه فشار آب را اندازه گیری می نماید.

سوئیچ فشار بالا (high pressure) و فشار پایین (low pressure) به واسطه پیچ آلنی که دارند تنظیم می شوند و حداکثر فشار کاری آن مشخص خواهد شد. اگر فشار آب از مقدار تنظیم شده کمتر شود.

سوئیچ لوپرشر دستوری به پمپ تصفیه ارسال می کند تا پمپ روشن شود و فرآیند تصفیه آب را شروع کند اما در صورتی که فشار به حد تعیین شده برسد و یا از آن بالاتر رود سوئیچ هایپرشر وظیفه دارد تا با سرعت به پمپ دستور خاموش شدن بدهد.

بنابراین وجود هر دو این سوئیچ ها برای عملکرد پمپ و حفاظت از پمپ تصفیه ضروری می باشد. عملکرد صحیح این سوئیچ ها در دستگاه بسیار مهم است، همان گونه که میدانید حداکثر و حداقل فشاری که باید در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی جریان داشته باشد در بازه معینی قرار گرفته است.

در صورتی که فشار آب از حد مشخص بالاتر برود قطعات مختلف دستگاه نظیر اتصالات، هوزینگ ها، فیلترها و مخازن دچار مشکل می شوند. البته این مسئله برای مخازن ذخیره حائز اهمیت تر از سایر قطعات است.

مخازن ذخیره یک اندازه مشخصی برای کار خود دارند در صورتی که هیچ گونه نظارتی بر مخازن انجام نشود، یعنی اگر پر شود و سوئیچ فشار بالا به هر دلیلی کار نکند و فشار آب درون مخزن رفته رفته بیشتر شود ممکن است دچار ترک خوردگی و در نهایت ترکیدن شود.

به همین دلیل عملکرد صحیح سوئیچ های قطع کن برقی بسیار حائز اهمیت است و باید با دقت بالا کار کنند.

سوئیچ فشار بالا و فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی نیمه صنعتی چگونه کار می کند؟

سوئیچ فشار بالا و فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی نیمه صنعتی چگونه کار می کند؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456