,

کاربرد رزین در خالص سازی آب 

کاربرد رزین در خالص سازی آب 

کاربرد رزین در خالص سازی آب 

یکی از کاربردهای مهم رزین خالص سازی آب و حذف کلر و فلزات سنگین موجود در آب چون سرب و کادمیوم که برای سلامتی بدن ضرر دارد می باشد که با یون های سدیم و کلسیم جایگزین می کند.

همچنین رزین مس را که یکی از یون های سمی موجود در آب است حذف می نماید.

رزین ها اندازه های متفاوتی دارند که در دو دسته ریز و درشت قرار می گیرند. رزین هایی که دارای روزنه های ریز هستند درجه بهم پیوستگی مولکولی آنها کمتر بوده و برای تصفیه آب کاربرد زیادی دارند و رزین هایی که روزنه های درشت دارند درجه بهم پیوستگی بالاتری دارند و قدرت تبادل یون و واکنش پذیری آنها نیز کمتری است.

در واقع درجه پیوستگی مولکولی و قدرت دریافت یون در رزین ها رابطه معکوس دارند و هرچه این اندازه پیوستگی کمتر باشد رزین راحت تر و سریع تر احیا می شود.

به همین خاطر بهتر است در دستگاه هایی که برای تصفیه آب استفاده می کنند از رزین های دانه درشت تر در ورودی و در لایه های انتهایی از رزین های ریزتر استفاده شود.

حالا با توجه به این توضیحات متوجه شدیم که رزین در کم کردن سختی آب و ذرات معلق در آن بسیار کاربرد دارد که با طراحی و تولید سختی گیر رزینی می توانیم این کار را عملی کنیم.

سختی گیرها از نظر اندازه و ابعاد و مشخصات محیط  استفاده و تصفیه خانه ها و همچنین میزان آب ورودی با رعایت استانداردها طراحی و تولید می شوند.

کاربرد رزین در خالص سازی آب 

کاربرد رزین در خالص سازی آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456