,

مزایای استفاده از پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ)

مزایای استفاده از پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ)

مزایای استفاده از پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ)

دوزینگ پمپ نوعی پمپ تزریق می باشد که در دستگاه تصفیه آب ، کشاورزی ، پزشکی و صنعت کاربرد دارد. از این دستگاه برای پمپاژ کردن یک ماده شیمیایی در جریان آب ، بخار یا گاز استفاده می شود. ویژگی دوزینگ پمپ به این شرح می باشد که با تنظیم دبی دلخواه بر روی شاسی دستگاه یا روی دیوار نصب می شود.

در صنعت تصفیه آب و فاضلاب جهت تزریق آنتی اسکالانت به فیلتر ممبران صنعتی که مواد ضد رسوب می باشد وتزریق متابی سولفید جهت حذف کلر از دوزینگ پمپ استفاده می شود.

دوزینگ پمپ ها وظیفه تنظیم دبی و زمان را دارد که با استفاده آن مقدار مصرف تزریق به دستگاه را مشخص می کند. برق دوزینگ پمپ ۲۲۰ یا تک فاز هستند و با استفاده از شلنگ مخصوص آب را مکش می کند و به دستگاه تصفیه آب منتقل می کند و پیچ هواگیری دارد.

محل نصب دوزینگ پمپ در دستگاه تصفیه آب صنعتی قبل از پمپ های فشار بالا می باشد تا مواد ضد رسوب مخصوص فیلتر ممبران را تزریق کند و باعث افزایش طول عمر فیلتر ممبران شود.

در دستگاه کلریناتور جهت تزریق کلر از دوزینگ پمپ استفاده می شود. میزان استفاده از کلر مقدار مشخصی دارد تا به فیلتر ممبران آسیب وارد نشود.

دوزینگ پمپ دستگاهی کوچک با قابلیت جا به جایی که توسط موتور الکتریکی کار می کند و توسط سیستم های خارجی یا به صورت دستی سرعت جریان ، روشن و خاموش ، هشدار ،اخطارها و غیره را تنظیم می کند.

دوزینگ پمپ با توجه به مارک و مدل به روش های مختلفی کار می کنند ولی در مقدار اندازه گیری و تزریق آن به لوله مشابه هستند.

مزایای استفاده از پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ)

مزایای استفاده از پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456