,

فروش انواع دستگاه دی اریتور

فروش انواع دستگاه دی اریتور

فروش انواع دستگاه دی اریتور

موضوع این مطلب دستگاه دی اریتور است و در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی درباره ی آن بدست آوریم . برای آشنایی با این دستگاه و ویژگی ها و عملکرد آن این مطلب را دنبال کنید .

دستگاه دی اریتور دستگاهی است که از آن در بخش صنعتی صنعت تصفیه آب و فاضلاب استفاده می شود . عملکرد این دستگاه به این صورت است که گازهای محلول در آب را از منبع تغذیه دیگ بخار حذف می کند . یعنی چه ؟ آبی که حاوی گازهای محلول در خود می باشد قبل از این که وارد دیگ بخار شود ، وارد دستگاه دی اریتور می شود .

در این دستگاه گازهای محلول در خود را از دست می دهد و بعد از این که این فرآیند انجام شد وارد دیگ بخار یا بویلر خواهد شد . در واقع دستگاه دی اریتور قادر به کاهش دادن غلظت گازهای محلول در آب مانند اکسیژن و کربن دی اکسید می باشد و غلظت این گازها را به حداقل مقداری که ممکن است می رساند .

اگر این اتفاق نیافتد چه می شود ؟ اگر گازهای محلول در آب از آب حذف نشوند می توانند با یکدیگر واکنش دهند و گاز کربنیک اسید را تولید کنند و اگر این اتفاق بیفتد در داخل دیگ بخار این گاز باعث آسیب زدن به این قطعه می شود . این آسیب ها به این دلیل است که کربنیک اسید خاصیت خورندگی بالایی دارد .

انواع دی اریتورها به شرح زیر می باشد :

  • اسپری شونده
  • سینی دار

این دسته بندی با توجه به روشی است که برای جداسازی گازهای محلول در آب استفاده می شود .

دی اریتور اسپری شونده نوعی دی اریتور است که قادر به هوازدایی آب است و عملکردی همچون مخزن ذخیره نیز دارد و دی اریتور سینی دار به حالت افقی در بالای مخزن ذخیره دیگ بخار قرار می گیرد و همانند نوع اسپری شونده قادر به هوازدایی آب می باشد .

فروش انواع دستگاه دی اریتور

فروش انواع دستگاه دی اریتور

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456