,

جذب بوی سولفید هیدروژن ناشی از فاضلاب توسط کربن فعال

جذب بوی سولفید هیدروژن ناشی از فاضلاب توسط کربن فعال

فاضلاب ها به دلیل واکنش های شیمیایی و آزاد شدن مواد مختلف بو نامطبوعی را در محیط اطراف ایجاد می کنند، برای جذب بوی سولفید هیدروژن یکی از موثرترین مواد کربن فعال است.

کربن فعال ماده ای جاذب است که با قدرت بالا انواع آلاینده های موجود در آب را به دام می اندازد به همین دلیل کاربرد فراوانی در فیلتراسیون شیمیایی آب دارد، کربن فعال علاوه بر فاز مایع قادر به جذب آلاینده ها از فاز گاز یا هوا نیز است.

این ماده جامد کاربرد فراوانی برای تصفیه هوا دارد و می توان با استفاده از آن بوی نامطبوع ایجاد شده از سولفید هیدروژن را حذف کرد.

کربن فعال باعث می شود تا سولفید هیدروژن اکسید شود و سولفید هیدروژن متحرک به گوگرد تبدیل شده و باعث می شود به سطوح کربن فعال با فرآیند جذب سطحی بچسبد.

پس از مدتی میزان گوگرد جمع شده در سطوح کربن فعال با کربن جدید جایگزین می شود. کربن کاتالیزوری با انجام فرآیند اکسیداسیون، سبب تبدیل سولفورید هیدروژن به اسید سولفوریک می شود.

اسید سولفوریک تجمع یافته بر روی سطوح کربن به راحتی از روی کربن شسته می شود و می توان با احیاء کربن مجددا از آن استفاده کرد.
دقت داشته باشید هیچ نوعی از کربن ها طول عمر دائمی ندارند و پس از مدتی اشباع می شوند.

اشباع شدن کربن بدین معناست که ذرات و ناخالصی ها به قدری درون کربن نفوذ کرده اند که ظرفیت داخلی کربن فعال پر شده است و به بیانی کربن فعال اشباع شده است و ذرات آلاینده منافذ درون کربن را مسدود کرده اند.

تصفیه خانه هایی که از کربن فعال استفاده می کنند برای استفاده دوباره از کربن یا باید مجددا آن را فعال کنند و یا به صورت کلی از کربن جدید در فیلترها استفاده کنند.

 

جذب بوی سولفید هیدروژن ناشی از فاضلاب توسط کربن فعال

جذب بوی سولفید هیدروژن ناشی از فاضلاب توسط کربن فعال

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456