, , ,

فرآیند تصفیه آب با کربن فعال

فرآیند تصفیه آب با کربن فعال : کربن فعال یک نوع کربن است (که از زغال سنگ، پوسته نارگیل، پوسته مهره و چوب ساخته می شود) که به قطعات کوچک تقسیم شده است. معمولا کربن فعال از زغال چوب و پوسته نارگیل ساخته می شود.

کربن فعال اکثر بیماری های ناشی از آب را از بین می برد و باعث حذف آفت کش ها و فلزات سنگین می شود. کربن فعال مواد شیمیایی را حذف می کند و طعم آب و بوی بد را از بین می برد. کربن فعال موثرترین راه برای حذف کلر از آب است.

کربن فعال از ویژگی جذب برای تصفیه آب استفاده می کند. در طول فرآیند جذب، هر ماده شیمیایی و فلزات موجود در آب به سطح کربن فعال می چسبد. هنگامی که آب از طریق کربن فعال عبور می کند مواد شیمیایی مانند کلر و سایر آفت کش ها به آن چسبیده و آب تصفیه شده به مخزن ذخیره سازی پایین تر منتقل می شود.

مزایای کربن فعال

بیماری هایی مانند آفت کش ها و مواد شیمیایی سمی از جمله کلر را از بین می برد.

حذف ذرات فلزات سنگین

طعم و بوی آب را خوب می کند.

کربن فعال به بهبود عمر غشای RO با مسدود کردن کلر و ذرات دیگر که باعث آسیب رساندن به غشاء می شود، کمک می کند.

معایب کربن فعال

کربن فعال نمک های محلول را حذف نمی کند که باعث سختی آب می شود.

باکتری ها و ویروس ها را حذف نمی کند. بدترین حالت نگهداری نادرست باعث رشد بیشتر باکتری در سطح کربن فعال می شود. در دستگاه های تصفیه آب کربن فعال که در مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار نمی گیرد، میکروارگانیسم هایی مانند باکتری ها و ویروس ها روی سطح کربن فعال رشد می کنند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا، ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب با برندهای معتبر و پیشرو در عرضه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب می باشد. جهت سفارش، خرید و تعویض هر نوع محصول مرتبط با صنعت آب وفاضلاب با کمپانی معتبر ccra ،تماس حاصل فرمایید.

جهت سفارش و خرید به صورت آنلاین از وبسایت رسمی کمپانی CCRA اینجا را کلیک نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456