,

فیلتر كربن بلاک ‍پال وین (Pal Win) دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر كربن بلاک ‍پال وین (Pal Win) دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر كربن بلاک ‍پال وین (Pal Win) دستگاه تصفیه آب خانگی

 فیلتر كربن بلاک ‍پال وین به عنوان فیلتر پیش تصفیه کاربرد دارد و در مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد که این فیلتر نسبت به فیلتر کربن پودری مرحله دوم قدرت جذب بیشتری در حذف آلاینده های شیمیایی دارد.

این فیلتر به شکل استوانه ای می باشد که به صورت یه بلوک جامد بسیار فشرده طراحی شده است و رویه آن با توری پوشیده شده است و از کربن پایه گیاهی فعال ساخته شده است.

کار فیلتر کربن بلاک حذف کلر و آلاینده های شیمیایی می باشد و آبی شفاف و زلال تولید می نماید که اگر این فیلتر کلیه آلاینده های موجود در آب را حذف نکند باعث می شود که فیلتر ممبران آسیب دیده و نیاز باشد که سریعا تعویض گردد. چون آلاینده های شیمیایی از جمله کلر باعث پارگی غشاء فیلتر ممبران می شوند که دیگر آن فیلتر قابل استفاده نیست.

فیلتر کربن بلاک پال وین به صورت کارتریجی می باشد ، دقت این فیلتر در جذب آلاینده ها معمولا ۱۰ میکرون است و درون محفظه نگهداری فیلتر که معمولا سفید و به صورت مات است قرار می گیرد. اندازه این فیلتر ۱۰ اینچ است که سایز فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد.

زمان تعویض فیلتر کربن جامد هر ۹ ماه یکبار می باشد که این زمان نیز به عواملی چون سختی آب منطقه، میزان مصرف آب، کیفیت فیلتر کربن پودری، عدم تعویض درست فیلتر کربن پودری، کیفیت فیلتر کربن بلاک بستگی دارد.

فیلتر كربن بلاک ‍پال وین (Pal Win) دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر كربن بلاک ‍پال وین (Pal Win) دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456