,

انجام خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

انجام خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

انجام خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

به کمک فیلترهای دستگاه تصفیه آب، آب آشامیدنی پاکیزه می شود و برای حذف ناخالصی ها از آب طی فرآیندی که به وسیله فیلترهای کارتریج انجام می شود، آب لوله کشی تحت فشار شدید قرار می گیرد و بدین ترتیب تمام آلودگی ها توسط فیلترها از بین می روند.

کارتریج ها به مرور زمان نه تنها اثر خود را ازدست می دهند بلکه فشار بیشتری متحمل فیلترها می شود. به همین دلیل واجب است که طی دوره زمانی منظم و با توجه به عمر مفیدی که هر فیلتر دارد اقدام به تعویض آنان نمود. عواملی که برعمرمفید یک فیلتر می تواند تاثیر گذار باشد عبارت اند از کیفیت آب منطقه و نوع فیلتر مصرفی.

با توجه به اینکه در بعضی از مناطق که آب لوله کشی ناخالصی بیشتری دارد بایستی در فواصل زمانی کوتاه تری اقدام به خدمات پس از فروش نمود.

علاوه بر آن نوع فیلترها که هر یک برای تمیز کردن آب از آلودگی های مختلف ساخته شده اند عمر مفید متفاوتی  دارند و با استفاده از فناوری های مختلف آب را بهداشتی و قابل شرب می نمایند. خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب همگی از تعویض فیلترها تا تعویض قطعات را شامل می شود.

در کنار سرویس و خدماتی که به عنوان خدمات پس از فروش شناخته شده است با یک آزمایش ساده هم می توانید به موقع به فکر تعویض و سرویس دستگاه تصفیه خود باشید و به کیفیت آب آشامیدنی مصرفی خودتان اهمیت دهید.

در صورت وجود چنین هشدارها و علائمی زودتر از زمان مورد انتظار برای سرویس کاری دستگاه خود توسط متخصصین اقدام نمائید.

مهم ترین علامت آشکار تغییر در طعم و بو می باشد که نشان دهنده این است که زمان تعویض فیلتر شما فرا رسیده است.

افت فشار آب خروجی از شیر آب که ممکن است نشانه گرفتگی در فیلترها باشد و بایستی مورد توجه قرار بگیرد.

در صورت مشاهده شدن ذرات ریز درون لیوان یا ظرف آب شما بدین معنی است که این آب دیگر کیفیت لازم برای مصرف را ندارد و هرچه سریعتر باید اقدام به سرویس دهی آن نمود.

هزینه‌ی سرویس دهی دستگاه های تصفیه آب خانگی

تمامی شرکت هایی که فروشنده دستگاه تصفیه می باشند خدمات تعویض فیلتر و کلیه خدمات مربوط به سرویس دهی را انجام می دهند و با توجه به برند هزینه های متفاوتی را شامل می شود.

انجام خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

انجام خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456