, ,

معرفی فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب

معرفی فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب

معرفی فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب

فلو فاضلاب یا اصطلاحا محدود کننده فاضلاب قطعه ای استوانه ای شکل می باشد که یکی از مهم ترین اجزاء دردستگاه های تصفیه آب است. بعد از اینکه آب در مرحله چهارم یا فیلتر ممبران تصفیه و خالص شد حال فلو فاضلاب وظیفه کنترل خروج فاضلاب از ممبران را برعهده دارد.

محل قرارگیری محدود کننده فاضلاب در قسمت خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران است تا بتواند باعث افزایش فشار در این فیلتر شود.

فلو فاضلاب ها به دلیل متفاوت بودن ظرفیت فیلترهای ممبران متفاوت می باشند. به عنوان مثال ، برای فیلترهای ممبران ۵۰ گالنی از فلو فاضلاب ۳۰۰ استفاده می کنند و این عدد نشان دهنده میزان خروج پساب به فاضلاب می باشد.

در صورت نبود یا خرابی فلو فاضلاب فشار لازم برای عبور آب از ممبران فراهم نمی شود و کل حجم آب وارد فاضلاب می شود.

عدد ۳۰۰ درج شده بر روی فلو فاضلاب بدین معنی می باشد که در دقیقه توانایی خروج ۳۰۰ میلی لیتر آب را دارد و این عدد با توجه به میزان فیلتر ممبران قابل تغییر است. به عنوان مثال برای فیلتر ممبران با ظرفیت ۷۵۰ گالن از محدود کننده ۴۰۰ یا ۴۵۰ استفاده می شود و برای ممبران ۱۰۰گالنی از محدود کننده ۴۵۰ تا ۵۵۰ استفاده می شود و هرچه میزان ظرفیت ممبران بالاتر رود محدود کننده فاضلاب هم عدد بیشتری را نشان  خواهد داد .

در هنگام عبور آب از فلو فاضلاب صدایی ممکن است شنیده شود. صدایی شبیه به سوت که نشان از عملکرد صحیح آن می باشد و نبود این صدا نشان از گرفتگی مسیر خروجی فاضلاب می باشد. برخی از متخصصین بر این باور هستند که با هربار تعویض فیلتر ممبران محدود کننده نیز تعویض شود.

اگرچه که محدود کننده به راحتی خراب نمی شود و عمر بالایی دارد با این حال در صورت خراب شدن باعث بسته شدن مسیر آب می شود. تعویض این قطعه بسیار راحت می باشد و بعد از هربار تعویض ممبران آن را بررسی نمایید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

معرفی فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب

معرفی فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456