,

کار سوئیچ های پرشر دستگاه تصفیه آب چیست؟

کار سوئیچ های پرشر دستگاه تصفیه آب چیست؟

کار سوئیچ های پرشر دستگاه تصفیه آب چیست؟

مهم این است که بدانیم پمپ آب مسئول انتقال آب با فشار به درون فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب را دارد. با این حال ما به وسیله ای نیاز داریم که نه تنها میزان فشار آب دریافتی توسط پمپ آب را بتواند تنظیم کند و از همه مهم تر این وسیله باید بتواند از روشن و خاموش شدن مکرر پمپ آب جلوگیری کند.

ویژگی های سوئیچ های پرشر

وظیفه این سیستم عکس سوییچ لو پرشر می باشد . یعنی نوعی سوییچ است که وقتی مخزن پر از آب می شود فشار آب خود را به پشت ممبران می رساند و در اینجا فشار شناسایی می شود و دستور خاموشی پمپ داده می شود و این قابلیت وجود دارد که میزان  فشار تنظیم شود . البته بوسیله یک پیچ کوچکی که روی آن تعبیه شده است می توان فشارآن را بوسیله یک آچار بنام آلن تنظیم کرد.

بااین حال تغییر فشار نیاز به مهارت دارد و آن را به متخصصین ما بسپارید زیرا اگر فشار خیلی زیاد باشد موجب ترکیدن مخزن آب می شود چون تا حدی می تواند فشار را درون خود تحمل کند و فشار بیشتر به دستگاه آسیب می زند.

یکی دیگر از مزایای این سوییچ این است که اگر به هر دلیلی پمپ آب ضعیف عمل کند و نتواند بستر مناسب برای خاموش شدن در فشار را فراهم کند تنظیم این سنسور می تواند کمک شایانی کند.

می توان گفت هرچه فشار خاموش شدن بالاتر برود، آب بیشتری در مخزن ذخیره می شود و برعکس البته نباید فراموش کرد که  تنظیم این فشار اهمیت بخصوصی دارد. به عنوان مثال اگر فشار خاموش شدن زیادتر از حد معمول باشد ، ممکن است پمپ نتواند فشار آب را به سطح نرمال برساند و در نهایت دستگاه خاموش نخواهد شد . در چنین حالتی باید تنظیم فشار سوئیچ را کاهش داد.

کار سوئیچ های پرشر دستگاه تصفیه آب چیست؟

کار سوئیچ های پرشر دستگاه تصفیه آب چیست؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456