,

فروش انواع مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

فروش انواع مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

فروش انواع مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از اجزای مهم دستگاه تصفیه آب مخزن می باشد. مخزن ها در سه مدل فلزی، تمام پلاستیک، مخزن های ترکیبی استیل پلاستیک موجود هستند که داخل استیل ها بهتر هستند.

یک دیافراگم در وسط مخزن وجود دارد که مخزن را به دو قسمت تقسیم می کند یکی بخش ذخیره آب و دیگری بخش هوای فشرده است. در حالت عادی پس از چهل دقیقه مخزن پر می شود.

دردو حالت ممکن است فشار آب خروجی کاهش یابد: ۱- وقتی دیافراگم پاره شده و مخزن خراب شود، وقتی پاره شود آب به ناحیه ذخیره هوا وارد می شود. هنگامی که مخزن پر از آب و سنگین است قسمت ورود هوای آن را با نوک ناخن یا شئ تیز فشار داده و چک کنید اگر به جای هوا آب خارج شود دیافراگم پاره شده است و قابل تعمیر نیست وباید مخزن عوض شود.

۲- به مرور زمان فشار هوا در ناحیه هوای فشرده کم خواهد شد، وقتی فشار هوای داخل مخزن کم باشد آب با فشار کمی خارج می شود و یا اگر تمام آب مخزن را باز کنید تا آب خارج شود, می بینید که تمام آب خالی نخواهد شد و وقتی مخزن را تکان دهید درون آن هنوز مقداری آب وجود دارد و مخزن نیز فشار کافی جهت خالی کردن این آب ندارد در این حالت باید مخزن را مجددا با استفاده از یک تلمبه شارژ کنیم، فشار باد مخزن باید در حدود ۶ الی ۱۰ psi باشد.

مخزن ها را زیر یا روی سینک قرار می دهند و ابعاد مختلفی دارند با وجود مخزن می توانیم به آب تصفیه شده با حجم زیاد دسترسی داشته باشیم و هر موقع نیاز داشته باشیم بدون معطلی استفاده کنیم.

اگر آب به مدت طولانی به صورت راکد در یک جا بماند بو می گیرد آب تصفیه شده هم با اینکه ناخالصی ها و آلاینده های آن حذف شده است اما هنوز ذرات معلق کوچکتر از ۰/۰۰۰۱ داراست که باعث بو گرفتن آب در مخزن می شود.

برای رفع این مشکل است که در مرحله ۵ فیلتر پست کربن بو و مزه بد آب را حذف می کند. برای اینکه مخزن ما دیرتر بو بگیرد باید فیلتر های تصفیه آب به خصوص ممبران را به موقع تعویض کنیم و همچنین زمانی که بیش از دو روز از دستگاه تصفیه آب استفاده نمی کنیم و به مسافرت می رویم بهتر است مخزن را تخلیه کنیم.

فروش انواع مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

فروش انواع مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456