,

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی

در دستگاه تصفیه آب خانگی برای اتصال فیلتر یا شیلنگ ها نیاز به قطعه ای داریم تا این اتصال را برقرارکند. با استفاده از اتصالات این قطعات را به یکدیگر وصل می کنند. دو نوع اتصال مهره ای یا پیچی و فیتینگی در دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد این اتصالات از جنس پلاستیک و مقاوم هستند. طریقه بستن اتصالات پیچی به این صورت است که شیلنگ را داخل مهره گذاشته و مهره را می بندیم و اتصال برقرار می شود.

 طریقه بستن اتصالات فیتینگی این گونه است که شیلنگ را به اندازه یک سانتی متر داخل اتصال می گذاریم و فشار می دهیم و متصل می شود. نصب این اتصال بسیار راحت است اندازه رزوه ها نیز در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی یکسان می باشند.

هر مدل اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی پیچی و فیتینگی را می توان جایگزین یکدیگر کرد چون سایز رزوه یعنی قسمت دنده آن ها یکسان است و سایز ۱/۴ است.

اتصالات فیتینگی ، اتصال بسیار راحت و سریعی دارند و انواع مختلفی دارند که برای قسمت خاصی از دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

  • زانویی ها : این اتصالات درجاهایی که لازم است شیلنگ با زاویه ۹۰ درجه نصب شود استفاده می شود, معمولا این زانویی ها درخروجی ممبران ، پمپ، سوئیچ ها استفاده می شود.
  • تبدیل ها : از تبدیل ها بیشتر برای اتصال دو نوع شیلنگ به هم استفاده می شود.
  • رابط ها : از رابط ها برای اتصال شیلنگ تصفیه آب به یکدیگر استفاده می شود که این رابط ها خروجی و ورودی یکسان دارند.
  • سه راهی ها : اتصالاتی هستند که یک خروجی را به دو خروجی و یا یک ورودی را به دو ورودی تبدیل می کند.

حال به انواع اتصالات مهره ای می پردازیم. اتصالات مهره ای از نوع قدیمی هستند امروزه کمتراز آن استفاده می کنند چون اتصالات فیتینگی کار را آسانتر کرده و جایگزین اتصالات پیچی شده اند, ولی از لحاظ استقامت بسیار محکم هستند و نشتی درآنها بوجود نمی آید فقط نصب آن به صورت مهره ای و نیاز به قدرت بیشتری دارد.

 اتصالات مهره ای نیز مانند اتصالات فیتینگی است و دارای اتصالات زانویی سه راهی ، رابط ها و تبدیل ها می باشد که در بالا کارایی هرکدام توضیح داده شده است. برای نصب این اتصالات نیاز به یک سرویسکار ماهر است تا اطمینان کامل حاصل شود.

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456