,

آیا وجود فیلتر اکسیژن ساز بر روی دستگاه تصفیه آب واجب است یا خیر؟

آیا وجود فیلتر اکسیژن ساز بر روی دستگاه تصفیه آب واجب است یا خیر؟

آیا وجود فیلتر اکسیژن ساز بر روی دستگاه تصفیه آب واجب است یا خیر؟

فیلتر اکسیژن ساز را کپسول اکسیژن نیز می نامند. فیلتر اکسیژن ساز معمولا بر روی دستگاه های هشت مرحله ای دستگاه تصفیه آب نصب می شود اما به صورت جداگانه نیز می توان این فیلتر را خریداری کرد و بر روی دستگاه تصفیه آب نصب کرد.

فیلتر اکسیژن ساز یا کپسول اکسیژن با اضافه کردن اکسیژن به آب کمک می کند سوخت ساز بدن بالاتر برود و آب زودتر جذب بدن شود و موجب شفاف شدن و آب رسانی به پوست نیز می شود.

فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های هشت مرحله ای هشتمین فیلتر است و یک سر آن به فیلتر قلیایی (فیلتر مرحله هفت ) متصل می شود و سر دیگر آن از طریق شلنگ دستگاه به شیر برداشت وصل می شود.

این فیلتر اگر به صوت جداگانه خریداری شود در دستگاه های دیگر نیز آخرین فیلتر نصب می شود. فیلتر اکسیژن ساز ساخته شده از دانه های گرانول و مواد معدنی است.

این فیلتر باید هر یک یا دو سال تعویض شود زیرا بعد از مدتی کارایی خود را از دست می دهد و باید فیلتر تعویض شود. قیمت فیلتر اکسیژن ساز یا کپسول اکسیژن نسبت به فیلتر های دیگر پایین تر است اما کارایی مخصوص خود  را نیز دارد.

یکی از مزایا این فیلتر به دلیل داشتن ترکیب حرارتی و اشعه‌ای مادون قرمز سختی آب را کاهش می دهد. برای مناطقی که آب سخت دارند این فیلتر بسیار مناسب است.

آیا آب اکسیژن دار با آب اکسیژنه متفاوت است؟

آب اکسیژن دار با آب اکسیژنه بسیار متفاوت است آب اکسیژن دار مفید برای بدن است و به سوخت و ساز بدن نیز کمک می کند و ساخته شده از مواد مفید مورد نیاز بدن است.

اما آب اکسیژنه از ترکیبات شیمیایی برخوردار است و قابل آشامیدن نیست.

آیا وجود فیلتر اکسیژن ساز بر روی دستگاه تصفیه آب واجب است یا خیر؟

آیا وجود فیلتر اکسیژن ساز بر روی دستگاه تصفیه آب واجب است یا خیر؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456