,

علت طراحی محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

علت طراحی محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بر اساس ایجاد اختلاف فشار بین غشاء ممبران کار می کنند، در واقع آب قبل از ورود به ممبران از پمپ عبور می کند و توسط پمپ با فشار بالا به داخل هوزینگ ممبران پمپاژ می شود.

حفظ فشار آب درون هوزینگ ممبران بسیار مهم است، در غیر این صورت جریان اسمزی معکوس نمی شود و آب تصفیه  نخواهد شد.

آب پس از اینکه وارد محفظه ممبران شود، ناچار به عبور از لایه های غشاء می شود و در نهایت آب تصفیه شده از خروجی وسط محفظه ممبران خارج می شود.

در این هنگام آب تصفیه نشده یا فاضلاب در اطراف ممبران جمع خواهد شد و از خروجی پایین محفظه که مربوط به خروجی فاضلاب است، به لوله فاضلاب می ریزد.

نکته مهم اینجاست که اگر مسیری که مربوط به خروج فاضلاب است کاملا باز باشد، فاضلاب با سرعت بالا خارج می شود و فشار آبی که درون محفظه ممبران است بسیار افت پیدا می کند و پمپ تصفیه قادر به تامین فشار لازم برای ممبران نمی باشد.

به همین دلیل برای اینکه بتوان فشار آب درون محفظه ممبران را حفظ کرد، باید مسیر خروجی فاضلاب محدود شود. این کار با استفاده از قطعه ای به نام محدود کننده فاضلاب، محدود کننده جریان یا فلو فاضلاب انجام می شود.

محدود کننده فاضلاب وظیفه دارد تا خروجی پساب را کنترل کند و مانع از خروجی آب با سرعت بالا شود. این قطعه با باریک کردن مجرای فاضلاب خروجی در هر دقیقه به حجم مشخصی از آب اجازه عبور می دهد  و در واقع کنترل جریان فاضلاب را بر عهده دارد.

مقدار حجم آبی که در هر دقیقه از محدود کننده خارج می شود، با درج عددی بر روی بدنه آن نشان داده می شود.

علت طراحی محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

علت طراحی محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456