,

سوئیچ فشار بالا در دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما دچار چه مشکلاتی می  شود؟

سوئیچ فشار بالا در دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما دچار چه مشکلاتی می  شود؟

سوئیچ قطع کن فشار بالا (high pressure sw.) جزء یکی از قطعاتی است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به کار برده می شود و وجود آن در دستگاه ضرورت دارد. عدم عملکرد صحیح این سنسور می تواند دستگاه را با مشکلات مختلفی مواجه کند و به صورت کلی راندمان دستگاه را به هم بریزد.

در ادامه رایج ترین مشکلاتی را که ممکن است برای این سنسور به وجود بیاید شرح خواهیم داد:

خرابی سوئیچ فشار بالا ممکن است به صورت پارگی دیافراگم نشان داده شود، دیافراگم در واقع پرده ای است که فشار آب را منتقل می کند و در صورتی که عمل نکند و دستور توقیف فرآیند تصفیه آب داده نشود، آنقدر آب تصفیه شده تولید می شود تا مخزن بترکد.

اختلال در عملکرد سوئیچ قطع کن فشار بالا می تواند به صورت عدم توانایی در تشخیص فشار آب بروز دهد، این مشکل می تواند سبب روشن و خاموش شدن دائم دستگاه و سوختگی قطعات برقی شود.

عدم تنظیم صحیح سوئیچ قطع کن فشار بالا می تواند منجر به پارگی تیوپ داخل مخزن شود، اگر این سوئیچ بر روی فشار بالاتری از حد مجاز تنظیم شده باشد می تواند مخزن را با مشکل مواجه کند.

اگر بر روی فشار پایینی تنظیم شده باشد، باعث می شود حجم کمتری از آب درون مخزن ذخیره شود. برای حل این مشکل تنها راه حل تنظیم سوئیچ فشار بالا است.

نشتی آب از سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب از دیگر مشکلاتی است که ممکن است برای این سوئیچ به وجود بیاید، در صورتی که نشتی آب به دلیل شکستگی سوئیچ باشد، تنها راه حل تعویض آن است اما اگر به دلیل نصب غیر اصولی شیلنگ و اتصالات باشد می توان این مشکل را حل کرد.

سوئیچ فشار بالا در دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما دچار چه مشکلاتی می  شود؟

سوئیچ فشار بالا در دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما دچار چه مشکلاتی می  شود؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456