,

چگونه می توان بوی ناخوشایند دستگاه تصفیه آب خانگی را رفع کرد ؟

چگونه می توان بوی ناخوشایند دستگاه تصفیه آب خانگی را رفع کرد ؟

به طور معمول دستگاه تصفیه آب خانگی آبی گوارا و سالم تولید می کند و هیچ گونه بو و طعم ناخوشایندی ندارد، حتی در دستگاه های تصفیه آب برای اطمینان خاطر و رفع بو، رنگ و طعم نامطبوع از آب از فیلترهای کربنی استفاده شده است.

اما اگر دستگاه تصفیه آب به موقع سرویس و فیلترها به موقع تعویض نشوند، دستگاه تصفیه آب به سرعت دچار آلودگی و فساد میکروبی می شود.

در نتیجه اگر در دستگاه تصفیه آب خانگی خود بوی ناخوشایندی حس کردید حتما قسمتی از دستگاه دچار آلودگی شده است و باید سریعه به رفع آن اقدام شود.

عواملی اصلی که باعث آلودگی دستگاه می شود عبارتند از : تعویض نکردن به موقع فیلترها، استفاده از فیلترهای بی کیفیت در دستگاه، راکد ماندن آب در دستگاه در مدت زمان زیاد.

حال برای رفع آن باید اقدامات زیر را انجام دهید :

ابتدا فیلترها را به طور کامل تعویض نمایید. (البته اگر به تازگی آنها را تعویض نکرده اید) حتما از فیلترهای باکیفیت و اصل در دستگاه تصفیه آب استفاده نمایید.

آب مخزن و آب کل دستگاه را به طور کامل خالی کنید. حدودا ۱۵ دقیقه شیر برداشت را باز بگذارید. در بیشتر مواقع در این زمان بوی ناخوشایند رفع می شود اما اگر باز هم بو در دستگاه وجود داشت باید مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا باید فیلترهای ۵ و ۶ و مخزن را از دستگاه تصفیه آب خارج نمایید. برای این کار شیلنگ تصفیه آبی که به شیر مخزن متصل شده است را جدا کرده و به انتهای شیر برداشت وصل کنید.

یعنی باید شیلنگ خروجی از فیلتر ممبران را به طور مستقیم به شیر برداشت متصل کنید. کمی اجازه دهید آب از شیر خارج شود، بعد از مدتی بررسی کنید که آیا بو رفع شد یا خیر. اگر برطرف شد یعنی مشکل از فیلترهای ۵ و ۶ است و باید تعویض شوند.

اما اگر برطرف نشد باید به بررسی فیلترهای پیش تصفیه بپردازیم.

تک تک هوزینگ های پیش تصفیه را باز کنید و بررسی نمایید تا متوجه شوید که بو از کدام بخش است. اگر ایراد از فیلترهای پیش تصفیه بود حتما آن را تعویض نمیایید و هوزینگ آن را به خوبی بشویید. شیلنگ های تصفیه و اتصالات را در صورت لزوم تعویض نمایید.

در آخر اگر بو رفع نشد ایراد از مخرن ذخیره است که تنها راه حل آن تعویض مخزن است.

اگر مدت زمان زیادی از دستگاه تصفیه آب استفاده می نمایید پیشنهاد می کنیم که فیلتر نانو سیلور در مرحله آخر قرار دهید زیرا خاصیت ضد میکروبی و ضد قارچی دارد.

چگونه می توان بوی ناخوشایند دستگاه تصفیه آب خانگی را رفع کرد ؟

چگونه می توان بوی ناخوشایند دستگاه تصفیه آب خانگی را رفع کرد ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456