,

مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه های تصفیه آب خانگی

مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه های تصفیه آب خانگی

دستگاه های تصفیه آب خانگی ممکن است بر اثر دلایلی دچار اختلال در روند تصفیه آب شوند، که یکی از این دلایل، حبس هوا در قطعات مختلف دستگاه تصفیه آب است.

به طور معمول نیازی نیست که دستگاه تصفیه آب هواگیری شود و هوا با حباب های ریز به مرور از دستگاه خارج می شود اما در بعضی مواقع این هوا در نقطه ای تجمع می کند و باعث مشکلاتی در سیستم می شوند.

در ادامه به توضیح کامل مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه های تصفیه آب خانگی می پردازیم. البته این مشکلاتی که نام برده می شود چند روز بعد از تعویض قطعه و یا فیلتری بوجود می آید و اگر دستگاه تصفیه آب شما بعد از مدت طولانی به این مشکلات برخورد کرد ممکن است از خرابی قطعه ای باشد.

ممکن است بعد از مدتی استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ، پمپ تصفیه خاموش نشود و دستگاه به صورت یکسره کار کند،در این حالت مشکل از حبس هوا در قسمت ورودی به سوئیچ فشار بالا است.

سوئیچ در این زمان قادر به تشخیص فشار نمی باشد و به پمپ دستور خاموش شدن نمی دهد. برای حل این مشکل باید شیلنگ خروجی از هوزینگ ممبران و یا شیلنگ ورودی به سوئیچ فشار بالا را خارج نمایید و اجازه دهید کمی آب از آن خارج شود.

مشکل بعدی روشن نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی است.
زمانی که هوا در سوئیچ فشار پایین حبس شده باشد، اجازه نمی دهد سوئیچ به درستی عمل کند به همین دلیل دستگاه روشن نمی شود. برای حل این مشکل باید شیلنگ متصل شده به سوئیچ را خارج کنید.

در بعضی مواقع دستگاه تصفیه کار می کند و پمپ روشن است اما هیچ آبی تولید نمی شود.

در این حالت مشکل از حبس هوا در قسمت هوزینگ مرحله ی سوم و ورودی هوزینگ ممبران است. باید هوزینگ مرحله ی سه را کمی باز کنید و اجازه دهید آب از لبه ی آن خارج شود تا مشکل حبس هوا در این قسمت برطرف شود.

سالم ماندن بخش بالای فیلترها.

هواگیری از فیلترهای پیش تصفیه مهم است زیرا حبس هوا باعث می شود قسمتی از فیلتر با آب در تماس نباشد و فیلتر نتواند به درستی آب را تصفیه کند، برای حل این مشکل باید تمام هوزینگ های پایین را هواگیری نمایید. در مناطقی که فشار آب کم باشد این مشکل رایج است.

صدای سوت زدن دستگاه و خارج شدن آب از شیر برداشت به صورت ضربه ای.

در بعضی مواقع ممکن است دستگاه صدای سوت دهد مخصوصا زمانی که شیر برداشت را باز می کنید و یا آب خروجی از شیر برداشت به صورت ضربه ای و شلاقی باشد و در حین خارج شدن آب، توده هوای زیادی نیز خارج شود، در این حالت مشکل از حبس هوا در فیلترهای ۵ و۶ است. باید شیر میکس را به مدت ۱ دقیقه باز بگذارید و فیلترهای بالا را هواگیری کنید.

به طور معمول وجود هوا در دستگاه تصفیه آب مشکلی بوجود نمی آید و وجود حباب های ریز در دستگاه طبیعی است اما اگر به یکی از مشکلات بالا برخورد کردید بعد از بررسی دقیق قطعات، دستگاه را هواگیری نمایید.

مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه های تصفیه آب خانگی

مشکلات رایج حبس هوا در دستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456