,

فشار سنج در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

فشار سنج در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

فشار سنج یا گیج فشار به عنوان یک ابزار کمکی در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعه بر روی براکت نصب می شود.

با اینکه وجود آن تاثیری در روند تصفیه آب نمی گذارد اما با نمایش فشار آب خروجی از پمپ مصرف کننده را از وضعیت کلی دستگاه و عملکرد صحیح پمپ آگاه می کند.

در واقع با استفاده از این قطعه عیب یابی دستگاه آسان تر می شود و به همین دلیل استفاده از آن در دستگاه های تصفیه آب پیشرفته و به روز افزایش پیدا کرده است و با توجه به اینکه عملکرد دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس تا حدود زیادی به پمپ تصفیه وابسته است.

عددی که فشار سنج نشان می دهد می تواند در آگاهی از وضعیت سیستم بسیار کمک کننده باشد. با شروع کار پمپ تصفیه، عقربه فشار سنج نیز به حرکت در می آید و فشار آب خروجی را با دقت بالا به نمایش می گذارد.

فشار سنج ها در انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند و هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند. به عنوان مثال فشار سنج ممکن است روکار یا توکار باشد.

از نظر اندازه و ابعاد می تواند بزرگ یا کوچک باشد. عموما فشار سنج های کوچک درون براکت یا به صورت توکار نصب می شوند و فشار سنج های بزرگ مستقیما به براکت وصل می شوند.

فشار سنج ها فشار آب خروجی از پمپ را با دو واحد BAR و PSI نشان می دهند و از آنجایی که حداکثر فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی تا ۱۲۵ psi است، در همین رنج مدرج می شوند.

فشار سنج در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

فشار سنج در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456