,

فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

امروزه استفاده از فیلترهای آپشنال در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار رواج پیدا کرده است، این فیلترها با شناخت بهتر مواد پیرامون و ویژگی های منحصر به فرد آنها شناخته شده است و به مرور کاربرد بسیار گسترده ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیدا کرده اند.

فیلتر آنتی باکتریال در اغلب موارد به مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی شور آکوا اضافه نمی شود، با اینکه تعداد فیلترهای به کار برده شده در این دستگاه ها بسیار کامل است .

در برخی از دستگاه ها فیلترهای مکمل بسیاری استفاده شده است، اما می توان با در نظر گرفتن شرایط مختلف دستگاه را ارتقاء داد و فیلتر آپشنال آنتی باکتریال را به آن اضافه کرد.

از آنجایی که همواره امکان آلودگی آب وجود دارد، محققان و متخصصان تصفیه آب فیلتری استریل کننده با قابلیت ضد میکروبی فوق العاده به نام آنتی باکتریال را تهیه کرده اند. فیلترهای آنتی باکتریال به صورت اینلاین یا خطی طراحی می شوند و عموما با استفاده از نقره فعال شده فرآیند تصفیه آب را کامل می کنند.

این فیلتر قادر است انواع بسیار مختلفی از میکروارگانیسم های بیماری زا، انواع ویروس ها، قارچ ها و کیست ها را به صورت کامل از بین ببرد، البته استفاده از این فیلتر در تمام موارد ضرورت ندارد.

اما اگر از مدت زمان استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی بیش از سه سال گذشته است پیشنهاد می شود برای اطمینان خاطر بیشتر از این فیلتر در آخرین مرحله تصفیه آب استفاده کنید.

علاوه بر اینکه این فیلتر به صورت جداگانه تهیه می شود، می توان هر یک از فیلترهای الیافی، کربن فعال گرانول یا کربن بلاک و حتی پست کربن را با پوششی از نقره فعال به فیلتر آنتی باکتریال تبدیل کرد.

 

فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورآکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456