,

سه عنصر اصلی پمپ تقویت کننده در دستگاه های تصفیه آب خانگی RO

سه عنصر اصلی پمپ تقویت کننده در دستگاه های تصفیه آب خانگی RO

پمپ یکی از مهم ترین واحدهای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس یا RO است و هدف قرار دادن آن در دستگاه، افزایش فشار آب ورودی به دستگاه برای ورود به ممبران است. افزایش فشار آب ورودی به فیلتر ممبران باعث می شود تا مقدار آب تولید شده افزایش یابد و کیفیت آب خروجی از دستگاه مطابق با استانداردهای آب شرب باشد.

سه عنصر اصلی پمپ تقویت کننده اسمز معکوس شامل قطعاتی است که با پمپ در ارتباط می باشد. آداپتور یکی از این قطعات است و عملکرد آن بر کارکرد پمپ موثر می باشد و جریان برق ۲۴ ولت را که مورد نیاز پمپ های تصفیه است تامین می کند.

اگر آداپتور به کار برده شده در سیستم کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد، می تواند جریان برق یکنواخت و بدون نوسان را به پمپ برساند و این خود می تواند در بهبود عملکرد پمپ تصفیه بسیار تاثیر گذار باشد.

شی بزرگ و بخش مهم این سه عنصر دستگاه، پمپ است. بخش دیگر این مدار سوئیچ قطع کن فشار بالا یا سوئیچ هایپرشر است. سوئیچ فشار بالا با بررسی فشار آب درون مخزن تشخیص می دهد که آیا نیاز به ادامه تولید آب تصفیه شده دارد یا خیر؟

اگر فشار وارد شده از سوی مخزن به این سوئیچ بالا باشد، نشان دهنده این است که مخزن پر شده است و این قطعه نیز دستور خاموش شدن و قطع جریان پمپ را می دهد.

معمول ترین فشار خاموش آب برای دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر سینکی تا ۴۰ psi است. وجود این سوئیچ باعث می شود تا مخزن ذخیره همواره از آب تصفیه شده پر باشد و بتوان در مواقع لازم و حتی قطع کامل برق منزل به آب تصفیه شده و کافی دسترسی وجود داشته باشد.

 

سه عنصر اصلی پمپ تقویت کننده در دستگاه های تصفیه آب خانگی RO

سه عنصر اصلی پمپ تقویت کننده در دستگاه های تصفیه آب خانگی RO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456