,

پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی لونا واتر

پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی لونا واتر

فعالیت تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس لونا واتر بر مبنای روش پیشرفته اسمز معکوس است، پمپ یکی از مهم ترین بخش های این دستگاه ها است و در واقع عدم وجود پمپ مساوی با عدم کارکرد دستگاه تصفیه آب می باشد.

هدف از وجود پمپ در دستگاه تصفیه آب هیچ ارتباطی به فشار آب ورودی ندارد، بلکه از پمپ برای بالاتر بردن فشار آب دستگاه برای ورود به ممبران استفاده می شود.
باور عمومی و اشتباهی که ممکن است برخی در ارتباط با پمپ در دستگاه های تصفیه آب داشته باشند، این است که هدف از پمپ آبرسانی در دستگاه است.

این باور کاملا اشتباه است و آب قبل از ورود به فیلتر ممبران برای تامین فشار آب مورد نیاز و عملیاتی این فیلتر از پمپ تصفیه عبور خواهد کرد و فشار مورد نظر را بدست می آورد.

فرآیند اسمزی برای معکوس شدن، به فشار بالای آب نیاز دارد، این فشار توسط پمپ انجام می شود و فرآیند اسمز معکوس نیز در مرحله چهارم از دستگاه و به واسطه فیلتری به نام غشاء نیمه تراوا صورت می پذیرد. پمپ تصفیه آب خانگی عموما به صورت دیافراگمی طراحی می شود، این پمپ دارای دو بخش اصلی کلگی و الکتروموتور است و دیافراگم بخشی از پمپ می باشد که در کلگی قرار می گیرد.

سیم پیچ هایی که درون الکتروموتور پمپ وجود دارند، باعث می شوند نیروی محرکه لازم برای شروع عملیات پمپ فراهم شود، این انرژی منجر به چرخش محور و تحریک دیافراگم و حرکت دادن به آب می شود. با اینکه ممکن است حجم آب منتقل شده از سوی پمپ کم باشد، اما آب فشار بسیار بالایی دارد و درون هوزینگ ممبران جمع خواهد شد.

پمپ های تصفیه آب خانگی نقش بسیار مهمی در عملکرد ممبران و بهبود عملکرد سایر قطعات دستگاه دارند، بنابراین یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی سالم، کیفیت پمپ به کار برده شده در آن است.

پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی لونا واتر

پمپ دستگاه های تصفیه آب خانگی لونا واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456