, , ,

انواع غشاء ممبران به لحاظ نوع آب ورودی و فشار کارکرد

انواع غشاء ممبران به لحاظ نوع آب ورودی و فشار کارکرد


اسمز معکوس فرآیند بسیار دقیقی است که از آن به عنوان برترین روش تصفیه آب استفاده می شود. فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی اسمز معکوس به عنوان واحد اصلی دستگاه شناخته می شود.

در واقع فرآیند معکوس شدن جریان اسمزی آب در همین فیلتر انجام می شود و مهم ترین مرحله تصفیه آب به پایان می رسد.

مولکول های آب در قسمت آب خالص با توجه به جریان طبیعی اسمز به محفظه آب ناخالص ورود می کنند و سپس با اعمال فشاری که از سوی پمپ های تصفیه آب وارد می شود مولکول های آب ناچار می شوند که از محفظه آب شور و ناخالص وارد محفظه آب خالص و پاک شوند.

با این فرآیند آب شور به آب شیرین تبدیل می شود و جریان اسمزی، معکوس خواهد شد.

جریان فوق وابسته با غشاء فیلتر ممبران و فشار بالای آب است. البته غشاء ممبران برای کاربردهای مختلفی تولید می شود و با توجه به نوع مصرف و میزان آبدهی در ظرفیت های مختلف طراحی می شوند.

برای تصفیه آب های شور دریا غشاء Brackish water مورد استفاده قرار می گیرد، این ممبران ها عموما با عنوان BW ارائه می شوند. برای تصفیه آب های دریایی فیلترهای ممبران و غشاء مخصوص به آن با عنوان Sea water شناخته شده و به اختصار SW نام برده می شود.

فیلترهای ممبرانی که برای تصفیه آب نیاز به فشار بالا ندارند نیز با عنوان Low pressure یا LP شناخته می شوند و ممبران هایی که بسیار رایج هستند و تنها با فشار بالای آب کار می کنند با عنوان High pressure یا به اختصار HP نام گذاری می شوند.

 

انواع غشاء ممبران به لحاظ نوع آب ورودی و فشار کارکرد

انواع غشاء ممبران به لحاظ نوع آب ورودی و فشار کارکرد

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456