,

تفاوت بین فیلترهای ممبران خانگی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

تفاوت بین فیلترهای ممبران خانگی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

فیلتر ممبران تنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به کار برده می شود و اصلی ترین بخش دستگاه است. این فیلتر به قدری حساس است که قبل از آن از سه فیلتر پیش تصفیه برای تغییر درجه کیفی آب به ممبران استفاده می شود.

فیلترهای ممبران خانگی با برندهای بسیار مختلف، با جنس غشایی متفاوت و ظرفیت های متنوع ارائه می شوند.

ظرفیت ممبران یکی از عوامل مهم در طبقه بندی انواع این فیلتر است. ظرفیت فیلتر ممبران عموما با واحد گالن بیان می شود و مقدار تولید آب در یک شبانه روز را بر حسب گالن بیان می کنند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس از ممبران های ۵۰، ۶۰، ۷۵، ۸۰ و نهایتا ۱۰۰ گالن استفاده می کنند. اما ممبران های ۵۰ و ۷۵ گالن رایج ترین ظرفیت ممبران خانگی هستند. از نظر ظاهری قطر ممبران های نیمه صنعتی از ممبران های خانگی بیشتر است و ظرفیت بسیار بیشتری دارند.

هر فیلتر ممبران با توجه به جنس و کیفیت غشاء و با توجه به نوع و سختی آب ورودی تقسیم می شود. در واقع اینکه فیلتر ممبران توان تصفیه آب با چه میزان سختی داشته باشد، یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب این فیلتر است.

اغلب ممبران هایی که برای تصفیه آب شهری طراحی می شوند می توانند تا نهایتا آب با سختی ۱۵۰۰ ppm را تصفیه کنند.

فیلترهای ممبران خانگی عموما ویژگی مشترک دارند و آن این است که با فشار بالای آب کار می کنند، این فشار برای ممبران های خانگی باید بین ۸۰-۱۲۰ psi تامین شود.

البته ممبران هایی با قابلیت تصفیه آب با فشار کم تولید شده است اما اغلب فیلترهای ممبران خانگی امروزه برای تصفیه آب نیاز به یک پمپ تامین فشار آب ورودی دارند.

 

تفاوت بین فیلترهای ممبران خانگی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

تفاوت بین فیلترهای ممبران خانگی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456