,

نحوه تعویض سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی RO

نحوه تعویض سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی RO

سوئیچ فشار پایین یا سوئیچ لوپرشر (low pressure sw.) تنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به کار برده می شود و خرابی آن عموما یکی از مشکلات رایج در دستگاه های تصفیه آب خانگی است.

سوئیچ فشار پایین با کنترل فشار آب ورودی جریان برق دستگاه را برقرار می کند و در صورتی که جریان آب قطع شود و یا فشار بسیار ضعیفی داشته باشد، جریان برق دستگاه را قطع می کند و پمپ را خاموش می کند تا از کارکرد پمپ به صورت خشک و بدون آب جلوگیری شود. به نوعی این قطعه برای محافظت از پمپ به کار برده می شود و در صورتی که بنا به هر دلیلی خراب شود، باید به سرعت تعویض شود.

با توجه به تنوع تجهیزات به کار برده شده در دستگاه های اسمز معکوس بهتر است عیب یابی و تعمیر آنها توسط متخصص انجام شود، به همین دلیل پیشنهاد می شود در صورتی که با دستگاه تصفیه آب آشنایی کافی ندارید این کار را به متخصص تصفیه آب بسپارید.

شیر ورودی اصلی آب به دستگاه را ببندید.
دستگاه را از برق خارج کنید.

سوئیچ قطع کن فشار پایین دستگاه را را پیدا کنید. این قطعه معمولا به رنگ مشکی است و دارای یک شیلنگ ورودی و دو سیم برق می باشد. سیم های برق این دستگاه ممکن است با استفاده از سوکت به سوئیچ وصل شده باشند و شیلنگ ها نیز یا با اتصالات فیتینگی و یا با اتصالات مهره ای به سوئیچ متصل شده اند.

دقت داشته باشید محل نصب این قطعه در دستگاه ها متفاوت است، در برخی از دستگاه ها در اطراف هوزینگ ممبران و در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر یا پشت براکت نصب می شود.

سوئیچ را از دستگاه جدا کنید و شیلنگ و سیم های متصل به آن را باز کنید.
شیلنگ را از نظر سلامت چک کنید و آن را به ورودی سوئیچ قطع کن فشار پایین جدید متصل کنید.

سیم های برق را نیز به سوئیچ وصل کرده و سوئیچ را در دستگاه در محل مناسبی که به دور از ریزش آب باشد قرار دهید.
دستگاه تصفیه آب را به برق متصل کنید و شیر ورودی را باز کنید.

 

نحوه تعویض سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی RO

نحوه تعویض سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی RO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456