, , ,

انواعی از آلوده کننده های آب

انواعی از آلوده کننده های آب

آلاینده ها می توانند به عنوان گازها، مایعات، مواد حل شده یا ذرات درون محیط آزاد شوند و با رسوب جوی، فرسایش خاک، رواناب یا تخلیه مستقیم می توانند وارد اکو سیستم های آبزی شوند. آلودگی می تواند به یک منبع منفرد نسبت داده شود مانند آبگیری فاضلاب که به عنوان منبع آلودگی نقطه ای شناخته می شود.

یا آلودگی ناشی از منابع پراکنده و نه از یک مکان گسسته. به عنوان مثال رواناب که باعث سموم دفع آفات از مزارع کشاورزی می شود که به عنوان آلودگی منبع غیر نقطه ای شناخته می شود.

حال در این مطلب به توضیح انواعی از آلوده کننده های آب می پردازیم.

کود ها و آفت کش ها:

تمامی کشاورزان برای افزایش رشد محصولات خود و نیز جلوگیری از آسیب به آنها از کودها و حشره کش ها استفاده می کنند. مواد شیمیایی که در کودها وجود دارد ممکن است که در نهایت وارد آب های زیرزمینی شود. البته شرایط منطقه و میزان بارش و نوع خاک نیز در میزان این آلودگی ها موثر است. بسیاری از کودها دارای ترکیباتی از نیتروژن می باشند که این ترکیبات می تواند به نیترات تبدیل شود. در نتیجه نیترات و سایر آلاینده ها می تواند وارد نهرها و منابع آب زیرزمینی شود.

مواد و فاضلاب های صنعتی:

مواد شیمیایی، بسیار در کارخانه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و اگر این مواد به روش درست دفن نشوند وارد منابع آبی می شود. در کارخانه های صنعتی و حتی کارگاه های کوچک و پمپ بنزین ها مواد شیمیایی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که پسماند آن ها به منابع آب ورود می کنند و آب را بسیار آلوده می کنند.

فاضلاب های خانگی:

ترکیباتی که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد مثل رنگ ها، حلال های رنگ، صابون و مواد شوینده در نهایت وارد آب شده و منابع آب را آلوده می کنند.

سرب :

 سیستم های لوله کشی خانگی دارای سرب هستند و خوردگی لوله ها به تدریج این مواد را وارد آب می کند. سرب باعث آسیب جدی به مغز می شود و به کلیه ها و سیستم ایمنی نیز آسیب می رساند. در دهه های اخیر در کشور آمریکا تنها به لوله هایی که فاقد سرب هستند اجازه استفاده در سیستم های آب خانگی داده شده است. اما اکنون تمام منازل می توانند از دستگاه های تصفیه آب استفاده کنند.

 

انواعی از آلوده کننده های آب

انواعی از آلوده کننده های آب

 

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456