, ,

فلوفاضلاب و نقش آن در تصفیه آب خانگی

فلوفاضلاب و نقش آن در تصفیه آب خانگی

یکی دیگر از قطعاتی که در تهیه و ساخت دستگاه تصفیه آب استفاده می شود و نقش مهمی دارد فلو فاضلاب است.

فلوفاضلاب قطعه ای استوانه ای شکل است که بر اساس نیاز می تواند تغییر کند و دارای ابعاد مختلفی می باشد.

وظیفه این قطعه کنترل جریان آب خروجی فاضلاب است. یعنی بعد از فیلتر ممبران آب از این قطعه جریان می یابد و سپس وارد فاضلاب می شود. اگر این قطعه در دستگاه موجود نباشد باعث می شود که آب خروجی از فیلتر ممبران با سرعت بالایی وارد فاضلاب شود وهمین طور فشار کافی برای عبور آب از غشاء ممبران فراهم نمی شود و تصفیه آب نیز صورت نمی گیرد.

بر روی هر کدام از این قطعات اعدادی حک شده است که هر کدام نشان می دهد در هر دقیقه چه مقدار آب می تواند خارج شود. برای مثال عدد ۳۰۰ بر روی این قطعه نشان دهنده این می باشد که در هر دقیقه ۳۰۰ سی سی آب می تواند خارج شود یا مثلا عدد ۸۰۰نشان دهنده این است که در هر دقیقه تنها ۸۰۰ سی سی آب می تواند از این قطعه خارج شود.

این عدد و انتخاب قطعه با توجه گنجایش فیلتر ممبران انتخاب می شود برای مثال برای فیلتر ممبران ۵۰ گالن فلوفاضلاب با عدد۳۰۰ مناسب است یا مثلا برای فیلتر ممبران با گنجایش ۷۵ گالن فلوفاضلاب ۴۰۰ یا ۴۵۰ استفاده می شود.

روش تشخیص عملکرد صحیح قطعه فلوفاضلاب چیست؟

هنگامی که آب از این قطعه عبور می کند باید صدایی شبیه به باد در آن ایجاد شود اگر این صدا نباشد نشان می دهد که مسیر خروجی فاضلاب (که همان فلوفاضلاب است) گرفته شده است. برای این که این مشکل پیش نیاید باید سایر فیلترها را به موقع تعویض کرد و خرابی این قطعه معمولا به صورت گرفتگی می باشد که مسیر آب کاملا بسته می شود یا مقدار آن کاهش می یابد.

فلوفاضلاب و نقش آن در تصفیه آب خانگی

فلوفاضلاب و نقش آن در تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری  از سال ۱۳۸۰ تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456