, ,

نشتی هوزینگ فیلتر تصفیه آب

نشتی هوزینگ فیلتر تصفیه آب :

اگر در یک سیستم تصفیه آب اسمز معکوس دچار نشتی از هر یک از محفظه های پیش فیلتر شده باشد. ممکن است حلقه لاستیکی O-Ring معیوب باشد. در داخل هوزینگ ها یک حلقه O شکل وجود دارد تا به درستی آب بندی شود.

برای پیدا کردن نشتی هوزینگ مراحل زیر را بررسی کنید :

  • خط آب تغذیه را به دستگاه تصفیه خاموش کنید. دریچه توپی مخزن را با چرخاندن کلاهک آبی روی آن به صورت ۹۰ درجه ببندید.
  • با استفاده از آچار هوزینگ، آن محفظه ای که نشتی دارد را باز کنید. حال می توان آن حلقه را در داخل هوزینگ بررسی کرد. اگر حلقه پارگی یا خرابی داشت آن را تعویض کنید و یک حلقه نو درون هوزینگ قرار دهید. مطمئن شوید که حلقه به درستی درون شیار محفظه قرار گیرد. می توانید از مقداری روغن روان کننده در اطراف حلقه بمالید این کمک می کند که حلقه در شیار محفظه به درستی قرار گیرد.
  • هوزینگ فیلتر را دوباره بر سر دستگاه تصفیه RO بچسبانید، دستگیره را محکم نید و از آچار هوزینگ برای محکم کردن آن استفاده کنید به سادگی یک چرخش یک چهارم اینچی بدهید. توجه کنید که بیش از حد هوزینگ را محکم نکنید.
  • سر شیر مخزن را باز کرده و خط تغذیه آب را روشن کنید. نشت را بررسی کنید اگر همچنان نشتی وجود داشت با شرکت ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت متخصصان فنی خود را برای رفع این مشکل اعزام کنیم.

 

نشتی هوزینگ فیلتر تصفیه آب

نشتی هوزینگ فیلتر تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

کمپانی (CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری معتبر بازار توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456