, ,

پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب

پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب: می دانیم که مجموع دستگاه تصفیه آب اجزا مختلفی دارد که هر کدام نقش مهمی را ایفا می کنند. یکی از این اجزا به نام شاسی یا براکت دستگاه تصفیه آب است که وظیفه آن نگهداری تمام اجزا دیگر (به جزء مخزن تحت فشار و شیر برداشت دستگاه تصفیه آب ) است.

در واقع قطعاتی مانند هوزینگ ها ، گیج فشار ، آداپتور برق ، پمپ و غیره مکان مشخص خود را روی شاسی یا پایه دستگاه تصفیه آب دارند .

تماس این قطعه با آب زیاد است و به مرور زمان ممکن است فرسوده شود به همین دلیل برای مکان های مختلف جنس های متفاوتی تولید شده است.

• جنس فلزی پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب که معمولا آهن رنگ شده است.

• جنس پلاستیکی یا گالوانیزه پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب که برای مناطق مرطوب استفاده می شود.

 

پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب

به طور کلی پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب انواع مختلفی از نظر شکل ظاهری دارد که این موضوع بستگی به چند مرحله بودن دستگاه ،قابل جا به جایی بودن و غیره دارد و همچنین هم برای دستگاه تصفیه آب خانگی و هم دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود.

براکت های نیمه صنعتی از نظر ابعاد با براکت خانگی تفاوت دارد و به خوبی می توان یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را روی آن مونتاژ کرد. این نوع براکت در قسمت پشت خود پنج ردیف برای جایگذاری هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب دارد و از نظر استحکام ار براکت خانگی قوی تر است.

 

پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب

 

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا 

پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی میباشد. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456