, , ,

تصفیه آب اسمز معکوس RO

تصفیه آب اسمز معکوس RO : در فرآیند تصفیه آب اسمز معکوس از غشای نیمه پراکنده برای درمان آب استفاده می شود. برای انتقال آب از طریق غشاء RO، از پمپ آب استفاده می شود که آب خام را با فشار ازغشای اسمز معکوس عبور می دهد.

در طول این فرآیند، جامدات مانند آرسنیک، فلوراید، سرب، کلر، نیترات و سولفات ها به دام افتاده و در ممبران اسمز معکوس می چسبد و در نتیجه آب خالصی به دست می آید.

فرآیند تصفیه آب اسمز معکوس برای از بین بردن آب نمک سخت که حاوی مواد جامد محلول و مواد شیمیایی است، موثر است.

تنها تصفیه کننده اسمز معکوس آب قادر به حذف ذرات فلزی مانند آرسنیک، فلوراید، سرب، کلر، نیترات و سولفات است. اگر شما این نوع از تصفیه کننده های خانگی اسمز معکوس را خریداری کنید اطمینان حاصل کنید که آب آشامیدنی سالم در اختیار دارید.

انواع تصفیه کننده اسمز معکوس آب :

بر سه نوع دیواری ( رو میزی)، زیر سینکی و کلمنی تقسیم می شود.

مزایای تصفیه آب اسمز معکوس :

تصفیه آب RO محلول جامدات حل شده، ذرات فلزی مانند آرسنیک، فلوراید و سرب را حذف می کند. این تصفیه آب RO توانایی حذف بیماری در آب که باعث ایجاد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری و ویروس ها می شود، دارد. همچنین باعث بهبود طعم و بوی آب توسط حذف آلاینده ها می شود . تصفیه آب RO امن، مقرون به صرفه و نگهداری آسان است.

معایب تصفیه آب RO :

تصفیه آب اسمز معکوس نیاز به برق برای اجرا دارد همچنین نیاز به آب با فشار بهینه در حال اجرا دارد. تصفیه آب RO مقدار زیادی فاضلاب تولید می کند هرگونه جامدات حل شده و میکروب ها از طریق فاضلاب تخلیه می شوند. برای تصفیه ۱۰ لیتر آب به روش اسمز معکوس حدود ۵ لیتر فاضلاب تولید می کند که باید تخلیه شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا، ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب با برندهای معتبر و پیشرو در عرضه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب می باشد. جهت سفارش، خرید و تعویض هر نوع محصول مرتبط با صنعت آب وفاضلاب با کمپانی معتبر ccra ،تماس حاصل فرمایید.

جهت سفارش و خرید به صورت آنلاین از وبسایت رسمی کمپانی CCRA اینجا را کلیک  نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456