, , ,

انواع هوزینگ در تصفیه آب

انواع هوزینگ در تصفیه آب: هوزینگ یا Water Housing اصطلاحا به معنای محفظه است که در صنعت تصفیه آب، محل قرار گیری فیلترهای تصفیه آب است. هوزینگ در مسیر انتقال آب قرار گرفته و آب را از فیلتر عبور می دهد و عمل تصفیه و فیلتراسیون انجام می شود. هوزینگ ها بر حسب کاربرد در مصارف خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی انواع مختلفی دارند.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا دو نوع شفاف و مات هوزینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. هوزینگ های شفاف به علت تابش نور محیط مناسبی جهت تشکیل و رشد جلبک ها میشود اما هوزینگ های مات بعلت غیر قابل نفوذ بودن در برابر اشعه آفتاب، مانع ازایجاد جلبک می گردد.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی ازهوزینگ هایپلاس هم استفاده میشود که از بهترین نوع کریستال های پلی فسفات سدیم هگزامتازون ساخته شده که بعلت ضد نفوذ و ضد رسوب آهک بودن، مقاومت بالا در برابر حلالیت آب داشته و از نظر بهداشتی کاملا مورد تائید و مطابق استانداردهای جهانی است.

نحوه انتخاب هوزینگ به عوامل مختلف از جمله میزان مصرف و فشار آب و قطر لوله آب بستگی دارد. هرچه میزان مصرف بیشتر باشد، هوزینگ های بزرگتری انتخاب می شود. بر حسب میزان مصرف و فشار آب مورد نیاز؛ هر چقدر فشار آب بیشتری لازم باشد، باید از فیلتر بزرگتر و متعاقبا از هوزینگ بزرگتر استفاده شود.

 انواع هوزینگ در تصفیه آب :

  • هوزینگ های استیل

  • هوزینگ های شیشه ای

  • هوزینگ های PVC

  • هوزینگ بیگ وان(Big One)

هوزینگ های استیل:

عموما این هوزینگ ها بعلت مقاومت بالا و حجم بالای آب عبوری از آنها در مصارف پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی، نیمه صنعتی و پیش تصفیه کارخانجات صنعتی و آب معدنی مورد استفاده قرار می گیرند. این هوزینگ ها توانایی نصب چند کارتریج را دارند که اصطلاحا به آنها چند اِلِمانه گفته می شود و تا ۱۲ بار تحمل فشار را دارند.

انواع هوزینگ در تصفیه آب

هوزینگ های شیشه ای:

جنس آنها از شیشه نشکن بوده و تا ۵ بار فشار را تحمل می کنند. تک المانه هستند و دبی خروجی آنها با توجه به ارتفاع و اندازه آنها متغیر است.

انواع هوزینگ در تصفیه آب

هوزینگ های PVC:

از این هوزینگ ها در پیش تصفیه ساختمان، آب شیرین کن، آب گرم، مخصوص پکیج ساختمان و غیره استفاده می شود. این فیلتر ها تک المانه و ضد جلبک بوده و نور خورشید را از خود عبور نمی دهند.

انواع هوزینگ در تصفیه آب

هوزینگ بیگ وان (Big One):

این هوزینگ ها قابل استفاده در بخش های صنعتی و نیمه صنعتی مثل استخر ها، آتش نشانی، صنایع غذایی و … میباشند که به راحتی قابل حمل و نصب بوده و بعلت جنس غیر فلزی خود دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی گردد.

انواع هوزینگ در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456