,

فیلتر مرحله هفت فیلتر قلیایی

فیلتر مرحله هفت فیلتر قلیایی

PH واحد اندازه گیری اسیدی و بازی بودن است که بازه ای بین ۱ تا ۱۴ می باشد (۱ به شدت اسیدی و ۱۴ به شدت بازی) . اگر PH آب ۷ باشد یعنی آب خنثی است. در دستگاه تصفیه آب پس از تصفیه توسط فیلتر ممبران به دلیل اینکه املاح و ذرات آب حذف می گردند ، میزان PH کاهش پیدا کرده و سلامتی افراد در معرض خطر قرار می گیرد.

برای حل این مشکل از فیلترهای قلیایی استفاده می شود که دارای مواد معدنی هستند. عملکرد فیلتر قلیایی به این صورت است که  بعد از ورود آب با PH پایین به داخل این فیلتر، مواد معدنی در آب حل شده و این امر خاصیت بازی به محلول میدهد و PH آب بالا می آید. این آب موسوم به آب قلیایی برای بدن بسیار مفید و برای درمان بیماری های گوارشی و بخصوص امراض معده توصیه می شود.

 

فیلتر مرحله هفت فیلتر قلیایی

فیلتر مرحله هفت فیلتر قلیایی

 

به طور کلی باید ph خون را تنظیم کرد زیرا عامل مهمی برای سلامتی می باشد.  البته افرادی که با تغذیه و رژیم متناسب بدن خود را همواره در ناحیه قلیایی نگه می دارند، از سلامتی بیشتری برخوردار هستند.

فیلترهای قلیایی کننده آب باید با کیفیت و تولید شرکت های معتبر باشند در غیر اینصورت سلامتی افراد به خطر می افتد.اصولا  دستگاه های تصفیه آب به طور استاندارد دارای ۶ مرحله هستند که افراد بر اساس نیاز خود می توانند تا ۱۴ مرحله ارتقا دهند که معمولا فیلتر مرحله هشتم دستگاه تصفیه آب فیلتر UV و فیلتر مرحله هفتم دستگاه تصفیه آب فیلتر قلیایی می باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا مفتخر است با تهیه و توزیع بهترین فیلترهای قلیایی از معتبرترین شرکتها ی تولید کننده، سلامتی را برای هموطنان خود به ارمغان آورد.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.
تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱)   همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کاسپین ارتباط عرشیا
راه های ارتباطی:
موبایل مدیریت: 09122972091
تلفن پشتیبانی: 09120336456
شماره تلفن ثابت:02165522963
شماره فکس:02165522923
پاسخگویی تلگرام: 09120336456
پاسخگویی واتس اپ: 09120336456