• کربن اکتیو

  • کربن اکتیو

  • کربن اکتیو

    ccra jacobi

مواد اولیه تولید و کارخانه

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA عرضه کننده انواع مواد اولیه تولید در دستگاه های تصفیه آب مانند زغال کربن اکتیو با برند Jacobi و زغال کربن اکتیو با برند ResinTech در ایران می باشد.

مواد اولیه تولید از جمله زغال برای حذف بو و طعم در آب آشامیدنی بسیار مفید می باشد که در مصارف صنعتی و بازیافت طلا کاربرد گسترده ای دارد. دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

زغال کربن اکتیو برند رزین تچ

همه ی ما میدانیم که از گذشته زغال برای حذف بو و طعم به کار می رود.فرم جدیدی از زغال به نام زغال فعال (ACTIVED CARBON) تهیه شده است که جای زغال را در بازار گرفته است.زغال فعال معمولا به صورت دانه ای و پودری (GAC , PAC)  در دسترس است به طور کلی به گروهی از مواد کربنی با سطح بالا گفته می شود که به خاطر ظرفیت بالا جذب و قابلیت فعال سازی مجدد سطح و قیمت پایین مانند زئولیت یک ماده منحصر به فرد شناخته شده است. شرکت رزین تچ عرضه کننده انواع زغال های کربن اکتیو گرانول و پودری ساخته شده از زغال فعال و پوسته نارگیل می باشد.کربن اکتیو Resin Tech انواع مختلفی دارد که در مصارف مختلف هر یک از آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کربن اکتیو رزین تچ عبارتند از :

کربن اکتیو زغال فعال AGC-30AD

کربن اکتیو زغال فعال AGC-30AW

کربن اکتیو پوسته نارگیل AGC-30-CS AD و غیره

برای خرید و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

زغال کربن اکتیو برند جاکوبی

Jacobi یکی از بزرگترین و معروفترین شرکت های تولید کننده کربن اکتیو جاکوبی در اروپا است که کربن اکتیو آن در صنایع تصفیه آب و بازیافت طلا و غیره کاربرد گسترده ای دارد . کربن اکتیو به صورت پودری و گرانول به فروش می رسد .

 کربن جاکوبی به عنوان شرکت ارائه و توزیع برای محصولات شیمیایی فنی ، در سال ۱۹۱۶ توسط برمن آلمان تاسیس شد و در سال ۱۹۶۵ ، این شرکت شروع به توزیع زغال فعال بایر در آلمان کرد .

کربن اکتیو جاکوبی دارای انواع متفاوتی است که در مصارف مختلف می توان از نوع مناسب آن استفاده کرد. انواع کربن اکتیو عبارتند از :

کربن اکتیو Aquasorb 1000

کربن اکتیو Aquasorb 2000

کربن اکتیو Aquasorb 5000

کربن اکتیو Aquasorb CS

برای خرید و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.