دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از بهترین انتخاب های هر شخص در هر مکان و فضای اندک جهت تصفیه نمودن آب شرب و مورد نیاز خویش است. این دستگاه ها با توجه به دقت بسیار بالای خود می توانند در ظرفیت های مختلف فرآیند تصفیه آب را بخوبی انجام دهند.

دستگاه های تصفه آب با تکنولوژی پیشرفته خود می توانند در نقطه پایانی مصرف آب را تا ۹۸٪ از هرگونه آلودگی و املاح مضر و سموم آب تصفیه نموده و محصول نهایی آب آشامیدنی خالص را تولید نمایند.

با توجه به حجم و فضای اندکی که برای دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد نیاز است این قابلیت را دارا هستند که بتوان در هر فضایی مانند منازل مسکونی، آزمایشگاه ها، دفاتر اداری و آشپزخانه های کوچک کافه ها و رستوران های کوچک از آن بهره برد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای انواع مختلفی هستند. که می توان بر اساس ساختار طراحیشان در موقعیت های مختلفی استفاده کرد. که عبارتند از :

  • دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی
  • دستگاه تصفیه آب رو میزی
  • دستگاه تصفیه آب کیسی
  • دستگاه تصفیه آب کلمنی
  • دستگاه تصفیه آب کارتریجی
  • دستگاه تصفیه آب دیواری و غیره

تصفیه آب های خانگی با روش اسمز معکوس RO عمل می کنند و معمولا دارای ۶ مرحله تصفیه آب هستند البته در بعضی از دستگاه ها می توان مراحل تصفیه را به ۱۴ مرحله نیز ارتقاء داد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (ccra) با تامین و فروش بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی و قطعات و لوازم یدکی  آن و انواع فیلترها به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اینجا کلیک کنید.